Neden Biz?

Neden Biz?

Test ve muyanene hizmetleri veren çok sayıda laboratuvar bulunmaktadır. Hepsi de mutlaka kaliteli, hızlı, kesin ve güvenilir hizmet verdiklerini iddia ediyorlardır. Ancak biraz ayrıntılara bakılırsa, bir kısmının diğerine karşı üstünlükleri olduğu gözden kaçmayacaktır. Bu test ve muayene kurululuşları arasında kuruluşumuzun neden öne çıktığı ve neden bizim tercih edilmemiz gerektiği konusunda aşağıda sıralanan ayrıntılar dikkat çekmektedir:

  • Yönetici ve çalışanlarımız kendi alanlarda iyi eğitim almış ve geçmiş deneyimleri kuvvetli kişilerdir. Bunun yanında kuruluşumuz bu alandaki yenilikleri takip etmekte ve çalışanların bilgi birikimlerini arttırmalarına imkan vermektedir.
  • Laboratuvarlarımız modern teknolojik cihazlarla donatılmıştır ve teknolojideki yenilikler ve değişimler yakından izlenmektedir. Teknolojide geliştirilen yeni cihazlar, ekipmanlar ve yöntemler, gecikmeden zamanında uygulamaya alınmaktadır.
  • Kuruluşumuz, TS EN ISO/IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği İçin Genel Şartlar standardına uygun olarak EAF, EAF Enterprise Accreditation Foundation'dan akredite olmuştur ve bu çerçevede hizmet vermektedir.
  • Kuruluşumuz kalite yönetim sisteminin bir gereği olarak müşterilerine verdiği hizmetlerde, müşterilerin beklentilerini ilk defasında olduğu gibi her defasında ve gecikmeden karşılamaya çalışmaktadır.
  • Kuruluşumuz, bünyesinde kurduğu ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi standardı ile verdiği hizmetler sırasında elde edilen her türlü bilgi ve belgenin gizli tutulduğunu ve üçüncü kişiler ile paylaşılmayacağını müşterilere taahhüt etmektedir.
  • Kuruluşumuz, her türlü faaliyetlerinde öncelikle insan sağlığını korumaya ve doğal çevrenin zarar görmemesine odaklanmıştır.
  • Kuruluşumuz, belirlediği kalite politikası ve benimsediği değerler çerçevesinde hizmet vermekte ve hizmet verirken, tarafsızlık, bağımsızlık ve gizlilik ilkelerinden taviz vermemektedir.
  • Kuruluşumuz ilke olarak bütün rakiplerine saygılı ve eşit mesafede durmaktadır ve her rakip kuruluş bizim için değerldir. Bizi öne çıkaran yukarıda açıklanan ayrıntılar sayesinde kuruluşumuz müşteriler ve rakipler nezdinde hep saygın bir konumda olmuştur ve bundan sonra da böyle olacaktır.